Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány napon belül lehet visszav...

Hány napon belül lehet visszavinni ruhát H&M-be?

Figyelt kérdés
Vettem egy nadrágot még 2 hete a H&m-ben. Először azt gondoltam, csak a fazon szokatlan, mostanra aztán megbizonyosodtam afelől, hogy nem, hanem a méret túl nagy. Elég hülyén néz aztán így ki. Visszavinném és keresnék egy kisebb méretűt. De nem futottam-e még ki az időből?
2012. szept. 15. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
ha megvan a számlád menj vissza de semmiféleképpen ne mond, hogy hordtad hanem azt mond, hogy nem magadnak vetted de akinek vitted neki nem volt jó és mivel messze laksz most tudtad csak visszahozni.
2012. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 napon belül van cserére lehetőség,így jártál már bocsi.

Elég guszta lenne ha mindenki akármikor visszacipelhetné a ruháit,más meg vegye meg teljes áron.

2012. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy 30 napon belül visszacserélik. Legutóbb mikor ott vásároltam nekem legalábbis ezt mondta az eladó csaj. De valószínű méret probléma miatt nem fogják kicserélni, hanem mondjuk csak anyaghiba miatt. Egy próbát azért megér!
2012. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30napig visszacserélik ha megvan a blokk és persze ha nem használtad el.
2012. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: Bármelyik H&M üzletbe visszavihetem?
2012. szept. 16. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg csak abba ahol vetted, gyakorlatilag meg (szerintem) eladófüggő mert multkor az előttem lévőnek engedte, hogy a máshol vásároltat cserélje.
2012. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!