Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs tud nőies...

Acélbetétes bakancs tud nőies lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem, és szeretem is az acélbetétes bakancsomat. Utóbbi időben viszont letisztultabb, nőiesebb lett a stílusom, szóval felhagytam a ,,rockeros,, cuccokkal. Szerintetek hordhatom a bakancsot továbbra is, sima farmerrel és szövetkabáttal pl? :)

2012. szept. 14. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
szövetkabáttal semmiképpen nem.. El sem tudom képzelni. Osztálytársamnak van, ő csak fekete cuccokban jár mégis egész órán sminkeli magát meg hajat fésül.. Valahogy nekem nem jön össze a kettő. Ha nőies cuccokat viselsz, nőként viselkedsz, hagyd el a bakancsot. Felveheted majd koncerteken vagy fesztiválokon, de a mindennapi életben nem javasolnám.
2012. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok bakancsot, szoknyával, harisnyával, fűzős felsővel, igen nőies, így még azoknak is tetszik akik amúgy utálják a bakancsokat. De farmerral, szövetkabáttal nem hinném hogy nőies lehet.
2012. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ruhához hordod és az is fontos, hogy ne trampli bakancsot válassz hanem vékonyabb, nőiesebb vonalút.
2012. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem olyat mit szinte rátapad a lábfejedre, nem egy nagy bunkó orra van elől :)
2012. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj én felettem az acélbetétesemet a szövetkabátommal, szörnyen nevetséges volt, de tényleg. Viszont szoknyával, fűzővel lehet nőies..de szövetkabáttal nekem nagyon nem jön be:D
2012. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szűk farmerral, rövid női bőrdzsekivel, kivágottabb felsővel, sállal, nyaklánccal/karkötővel simán lehet ilyen vagány-nőies


szövetkabit inkább neeee

2012. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy mostanában kezdtem nőiesebb ruhákat hordani. De a bakancsot azért még fogom hordani. Pont a tegnapi hidegben vettem fel először nyár óta. Egyébként most elvileg még divat is lesz. Külföldön már nagyon sokan hordják, itthon szerintem idén fog bejönni. Múltkor láttam a Deicmann-ban, acélbetét ne volt benne, de teljesen normális bakancs formája volt egyébként. És szerintem lehet szövetkabáttal hordani, nem értem miért nézne ki hülyén.
2012. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első vagyok: én eddig csak ilyen nagy orrú, nagyon nagy acélbetétes bakancsot láttam, nem tudtam hogy van vékonyabb is, meg másfajta. Mivel nem tudom hogy a vékonyabb hogyan néz ki, még lehet az is hogy jól nézne ki szövetkabáttal :) De viszont amit leírt az előző, hogy nőies dzseki meg kivágott felső, az úgy tuti lehet :)
2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenem van:) És köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. szept. 15. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem ez már túl sok a mindennapokra :D de ízlések és pofonok :)
2012. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!