Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8. 02. -án vettem egy Nike...

Maxwell90 kérdése:

8. 02. -án vettem egy Nike Capri cipöt a playersroomban kb 10 szer volt rajtam és már kezd leválni a talpa az oldalán igy kicserélik vagy még várjak vele h jobban szétmennyen?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Most is visszaviheted, de arra számíts, hogy elküldik "bevizsgálni", hogy mitől ment le a talpa.
2012. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és arra várni kell vagy egyböl kicserélik? mert jó lenne ha egyböl válaszhatnák egy ujjat mert elég gáz hogy 15 ezer forintös cipö 2 hét alatt szétmegy
2012. szept. 13. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt most így nem tudom, szerencsére nem volt még ilyen tapasztalatom. Egyik ismerősöm járt így a szandáljával, hogy szétjött, aztán elküldték neki Pestre.

Szerintem ha olyan, hogy úgyse lehet megragasztani vagy mást csinálni vele, akkor adnak másikat.

Amúgy valóban gáz, hogy manapság ilyen cipőket adnak el 20ezrekért.

2012. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos a PlayarRoom már csak ilyen. Én még pontosan tavaly augusztusban vettem egy fehér Converse magas szárú torna cipőt.Kb. 1 hónapig hordtam, nagyon vigyáztam rá, és aztán lekopott a csillag , a felirat. Szóval minden.Vissza is vittük. Kb. 1 hónapig tartott a procedúra míg felülvizsgálják meg minden szar.De elutasították. azt mondták hogy kimostuk mosógépben(természetesen nem ). de ellehetett menni a békéltető testülethez.El is mentünk. de ott is elküldtek minket a búsba. Szóval PlayersRoomba többet semmikép se vegyél cipőket, szerintem. Inkább WooDoo vagy Office Shoes.
2012. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bementem és elismerték h hibás elküldték anike gyárba "javitásra" két hét mulva mehetek érte és ha utánnna szétjön akkor vásárolhatom le a cipö árát.
2012. szept. 18. 20:16
 6/6 Imre_ válasza:
Nekem is rövid idő után, egy-két hónap elteltével elkezdett leválni a sarka, mert hulladék anyagból készült!!! Én megjártam vele. Magas szárú téliesített Mission cipő a probléma tárgya, a gumitalp elkezdett leválni mindkét cipőről, a sarok rész levelesen rétegződve válik el a cipőtől. :S Soha többet Players Room!
2012. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!