Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van most egy kis pénzem,...

Van most egy kis pénzem, szeretnék gardrobfrissítést. Hol nézelődjek?

Figyelt kérdés
Maradt most 70.000 Ft-om, amit ruhavásárlásra forditanék. Nincsenek "alap" cuccaim, a két véglet vagyok: vagy sportosan járok ( szó szerint edzőruhak, trikok), vagy buliban csini nőcis rucikak (merészebbek). Szóval egyszerű, mindennapi használatú felsőket és mondjuk farmert vennék, amik csinosak de nem túl kihívóak utcára. Sok kis cuccot szeretnék. Drága ruháim vannak, de ezek mind túl bulizósak. Az arany középutat keresem. Hova menjek? Gondoltam a Tally Weijl-re, alap kinai áruházakra. Nem Budapest, de azért 1 pláza van. :)

2012. szept. 12. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le leszek hurrogva, de én a következő sorrendben próbálkoznék. Először elmennék egy turkálóba. Ott keresgélnék mondjuk fél órát az ömlesztett, fél órát a darabos részen. Amit itt találtam magamnak, azt olcsón megúsztam. Utána mennék más ruhaboltokba - mivel az első részen pénzt spóroltam, itt már drágább helyre is mehetek. Nálunk régebben volt egy nagyon jó kicsi ruhabolt, igen tehetséges eladó nénivel (ránézésre tudta, hogy melyik ruhát érdemes felpróbálnom) és nagyon jó tartósak is voltak a ruhák, de sajnos bezárt (meghalt az eladó).
2012. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is először a Háda turkálóit ajánlanám, főleg a kilósokat, rengeteg ruhát tudsz belőle olcsón venni. Utána elmennék H&M, New Yorker stb, akciós cuccokat néznék mindenhol, majd utána mennék csak a nagyobbakba (Zara, Pull and Bear, Bershka, Tally Weijl stb)
2012. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Menj végig minél hamarabb azon a plázán, hátha van még valami leárazás, nálunk múlt héten még volt, én a levisben vásároltam, pl. 9900- ért vettem farmert, amihez minőségre egy akármilyen farmer sem ér fel és ugyanúgy 8000-9000 forintok, vagy akár drágábbak.


New Yorkertől ne várj sokat, régebben jó volt, egy ideje iszonyúan leromolott a színvonala, drágább lett, de a ruhákból kispórolják az anyagot. (pl. 4-5 éve sima bordázott atlétát 1900-ért vettem, és még mindig jó, idén is néztem, de meg sem vettem, mert majdnem háromezerért, szinte át lehetett rajta látni)


Javasolják itt a turkálót mindig, hát mit mondjak én egy Háda mellett laktam, nem azt mondom találgattam dolgokat, de én pl. nagyon kis méret vagyok, alig volt rám valami és Háda ide, Háda oda, azért egy csomó kinyúlt agyonhasznált szar van. Ami meg nagyon szép állapotban volt, az nem volt jó méretben, VAGY más már lecsapott volna rá, hogy juj de márkás divatos pulcsi, én meg már azt néztem, hogy áh ez a gallér annyira jellemzően két éve télen volt divat...


Lehet én vagyok a helikopter, de mikor másfél órát kell kutatnom egy megfelelő felsőért, ami méretben is jó, tökéletes állapotú és nem rí le róla, hogy pár szezonnal ezelőtti cucc, akkor úgy vagyok vele, hogy az idő is pénz és én erre nem érek rá.


A legjobb, amit tehetnél mondjuk a netes shopping, sokkal olcsóbb, mint bármi, de meg van az a hátránya, hogy nem tudsz próbálni, élőben megnézni. Szóval az igazán akkor jó, ha konfekció méret vagy, esetleg bizonyos márkákból tudod, hogy neked mi kell.

2012. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a netet. Ott olyan cuccok vannak, amiket itthon sosem találsz, vagy olyan áron, hogy...

Kb. 2 hete találtam ezt:


[link]


Teljesen beleszerettem a stílusba!! :) Meg a férfi kollégák is! ;)


Sok sikert bármit veszel is végül!

2012. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
várd meg a glamour napokat:) sok-sok akció lesz:)
2012. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 12. 18:05
 7/8 FehérKitti válasza:
Ha megnézed mások gardróbjait, 1-1 jó ötletet el tudsz lesni tőlük. Itt például van jópár gardrób minta: [link]
2012. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 miagyaszlegyen válasza:
Szerintem menj Party 22 boltba. Zara, Tally, Bershka stb... felsők 1500 nadrágok 2000. Van amelyik kicsit hibás vagy koszos ,vagy utolsó darabok voltak ezeket mind külföldről hozzák. Nagyon jó ruhák vannak én mindig ott vásárolok.. :) Van egy a 32-esek terén..
2013. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!