Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen cipőt?...

Hol találok ilyen cipőt? (FELPONTOZÁS)

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 9. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pont ugyan ilyent sehol szerintem.

Viszont néha van kínaiban hasonló.de inkább ajánlom a drágább boltokat mert kínaiban általában gagyin néz ki.Hasonlókat Humanicban és Deichmann-ban láttam még valamikor.Viszont attól tartok hogy hogy kicsi az esélye hogy kapsz mivel már csizmákat árulnak...

2012. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jövőre kellenne májusban egy nagyon különleges alkalmora. :) addigra szerintetek visszateszik a boltokba ezeket a cipőket vagy az ilyesmiket?
2012. szept. 9. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
kínainál még mindig találhatsz ilyet:D és nem láttam hasonlót se a deichmannban se a humanicban,csak díszítés nélkülit:/
2012. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem sehol, nincs szezonja és amúgyis különleges darab, még nyáron se nagyon tartanak ilyesmit sehol. kínaiban mindig vannak agyondíszített darabok, de azok inkább rondák.

viszont ha ügyes vagy, akkor magadnak is elkészítheted. veszel egy alap cipőt(szövetre könnyebb ragasztani) és vagy legyártasz pár virágot ilyen selyem anyagból és teszel rá még gyöngyöt vagy pedig veszel egyben ilyen díszt és ráragasztod. szerintem elég szép darabokat lehet cisnálni, ha nem veszel drága cipőt szerintem megéri a ragasztás.

2012. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy tele van hasonló cipőkkel az ebay.

2012. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!