Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten vagy pest megyében...

Budapesten vagy pest megyében (nyugat) melyik turkálót ajánlanátok? Nagy választékkal?

Figyelt kérdés
Rá szeretnék állni, hogy turkálóból vásároljak rendszeresen. De eddig olyat nem találtam amiben mindent megkaptam volna. Egyben a felsők jók másban a nadrágok. Jó lenne, ha egy helyen megtalálnám.
2012. szept. 7. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a budaörsit meg fogom nézni, te melyikbe jársz
2012. szept. 7. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

A dunakeszi üzletben voltam eddig 1x. Nagyon jó cuccok vannak. Van darabáras magas minőségű rucijuk is, meg van kilós is. És akciókat is szoktak tartani, ezt az oldalukon kell figyelni.

Én állásinterjún voltam ott, de persze csekkoltam a készletet is. Nem vettek fel sajnos, de az árukészletük tény, hogy nagyon jó. Majd írj, hogy tetszett-e, figyelni fogom a kérdésed :)

2012. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézzük. A budaörsire még nem jutottam el, de nem felejtek el majd írni.
2012. szept. 21. 13:50
 5/6 anonim válasza:
Majd írd meg hogy hogy tetszik, meg ha talalsz valami jot hogy neked is minden rendbe volt-e a rendelessel ! : )
2012. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pont most újították meg a budaörsi angex-t, így kivártam. Hát sajnos nem jött be olyan szempontból, hogy kicsi a választék. Farmer dögivel volt (nekem nem jó méretben, de nem is farmert kerestem) blúz és szövet naci viszont nem is volt. Ennél akkor már jobb a pesti, ami a Blahánál van (nem a háda). Csak az messze van, arra nem járok. A netes meg nekem nagyon drága. Ráadásul nem egységes az alakom, így próba nélkül nem nagyon tudok magamnak vásárolni.
2012. okt. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!