Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az alábbi képen látható fűzős...

Az alábbi képen látható fűzős bokacipő fűzőjét hogyan viseljem?

Figyelt kérdés

Ilyen cipőt vettem, de nem tudom, hogy a cipőfűzőjét hogyan hordjam. Ha masnira kötöm és azt kint hagyom, akkor hülyén néz ki; szintén ha teljesen oldalra rejtem a masnikat, mert akkor meg kidudorodnak. Ha pedig kevésbé tömködöm be a masnit, akkor könnyen kiesik. Akik hasonló cipő tulajdonosai, azok kérem segítseneeek!


[link]



2012. szept. 7. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem ilyenem van, de volt régebben, én úgy hordtam, hogy a fűző végét még mielőtt felvettem beletettem a cipőbe, kétoldalt szépen előresimítottam így nem nyomta a lábam, és nem is látszott. Próbáld ki hátha jó lesz neked is úgy :)
2012. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, és tényleg jó, de sajnos így nem tartja rendesen a bokámat. :( Köszi a választ.
2012. szept. 7. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi amúgy hány éves vagy és milyen ruhákhoz hordod?

Én is hasnolót vettem mert tetszett csak még olyan furin érzem magam benne:)

Én simán kötök rá egy kis masnit a végétmeg bedugom két oldalt.

2012. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

15, és azt terveztem, hogy elegánsabb ruhákhoz fogom hordani. Mert csak most nyáron kaptam, szóval nem nagyon járkáltam benne az utcán. :)

Köszi a tanácsot! :)

2012. szept. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!