Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyha a jófogásra tenném fel...

Hogyha a jófogásra tenném fel azokat a ruháimat amiket már nem használok, ott is elvinnék?

Figyelt kérdés
Van vkinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata?.. mert vaterára nem akarom feltenni h fizessek érte...köszi mindenkinek előre is..
2012. szept. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

a jófogás meg az apród anniyra nem népszerűek, mint a vatera, vagy a teszvesz.

Szerintem jófogáson akkor viszik el, ha valami nagyon szuper címmel töltöd fel.

SOk szerencsét

2012. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már tettem fel jófogásra ruhát és nem kerestek eddig, ráadásul a hirdetésed csak pénzért módosíthatod. Mármint beleszerkesztesz a meglévőbe aztán leokézod és valahogyan a telódról húznak le rá pénzt. Nekem épp nem volt rajta és ez az sms jött: "a kért tranzakció várható díja meghaladja a mobilvásárlásra rendelkezésre álló keretét. a tranzakció végrahajtása nem lehetséges"
2012. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek:)
2012. szept. 7. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)megpróbálom,tényleg nincs vesztenivalóm:)
2012. szept. 15. 09:27
 5/5 anonim válasza:

Én féléve tettem fel a hírdetést. S nagyon nem hivogattak. Írni se írtak. Szomorú hogy nem érdeklődött senki se.

Persze már 300személy megnézte a hírdetest.

Levettem. Most újra feltenném a hírdetést ha tudnám. :-/

Karkötőket is tettem fel (500személy nézte meg)!

Szóval szerintem nulla az egész oldal így. :(


(Én a ruháimat oda adtam munkatársnőnek. Szeretek segíteni, így rokonoknak. S apácáknak is adtam már, hogy továbítsak a szegény családoknak. Gumis karkötőkkel nem tudom mit kezdek.)

2014. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!