Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azért büdösödött be a BŐR...

Azért büdösödött be a BŐR ballerinacipőm, mert mezítláb, vagy mert átlátszó harisnyával hordtam?

Figyelt kérdés

Tiszta bőr az egész és nagyon büdös lett.

Ko lehet pucolni valahogy? NEm merem így felvenni, pedig már kiszellőztettem.



2012. szept. 7. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, azért. Az első balerinacipőmnek kb 3 éve annyira örültem, hogy mindig, minhenhova abba mentem-mezítláb. Nagyon büdös lett, nem lehetett segíteni rajta. Ha még frissen vetted észre, akkor lábizzadásgátlóval fújd be minden reggel és talán jobb lesz. Ha harisnyával hordod, attól nem lesz semmi baja, csak napközben pl suliban egyik órn... vedd le kb 1 percre, ha lehet, 3 óránként és akkor nem lesz semmi baja. (Úgy nem próbáltam még, hogy nem veszem le, mert tanulságból mindig neylonharisnyával hordom, és ha tudom, picit leveszem, hogy a lábam és a cipoő is szellőzzön.

2012. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szórj bele hintőport és úgy vedd fel, az semlegesíti a büdit :)
2012. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, ne legyen rajtad egész nap, hanem vedd le mindig, amikor csak tudod és így hordhatod mezítláb is :)
2012. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!