Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Szerintetek...

Fiúk, lányok! Szerintetek milyen ez a cipő?

Figyelt kérdés

Írjatok légyszi kort is, mert szeretném tudni,hogy melyik korosztály gondolja azt, amit írtok. Köszi!


[link]


2012. szept. 6. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek ezek a fajta bakancsok és szerintem ez a sarokpróbálkozás sem az igazi, nekem nem tetszik. 19L
2012. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2012. szept. 6. 19:14
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, bár ez igaz az összes ilyen sarokkiképzésűre 35F
2012. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nekem ez az első ilyen cipőm, olyat szerettem volna, amit hétköznap is tudok viselni (tehát nem magassarkú) és egy picit magasít. Szóval már megvettem, nem befolyásolnak a vélemények, de mégis érdekel,hogy mit gondoltok róla. :)
2012. szept. 6. 19:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Praktikus, kényelmesnek tűnik, olyannak, amiben nem kezd el fájni a lábad 10 perc után, de külsőre nem tetszik (első voltam), azért remélem nem bántunk meg vele :)
2012. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D 16l
2012. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, kedves első. Dehogyis bántotok meg, éppen azért kérdeztem,hogy megtudjam, hogy tetszik-e másoknak. Már úgyis megvettem. Persze, egy kicsit rossz, lehet,hogy mellélőttem vele... :)
2012. szept. 6. 20:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Én hordtam ilyen cipőt tavaly , én nagyon szerettem mert kényelmes, de mégis javítja a tartásom (magasabb sarokban jobban kihúzom magam, én csak ezért hordok ilyet) és a kolléganőim is mind megjegyezték. Szóval sztem hord bátran! :))
2012. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. szept. 6. 20:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen típusú cipők, lábon biztosan még ennél is jobban mutat. :)


18/L

2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!