Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki tud nekem egy olcsó de...

Ki tud nekem egy olcsó de viszont jó Gót boltot ajánlani?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek nem lefikázni a stílusomat mert én sem teszem ezt a tietekkel...

#Budapest #Gothbolt
2012. szept. 4. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Goth ruhákat nem lehet olcsón venni, azt általában magunknak varrjuk, mert kinézek egy gyönyörű goth szoknyát és 15ezer ft, ha ugyanazt megvarrom, akkor kijön 4ezerből, annyira nem mindegy. Persze lehet turizni egész jó cuccokat és átalakítgatni otthon, venni hozzá csipkeszegélyt meg anyámkínját ami kell rá, lehet szétvagdalni, stb. Néha akármilyen hétköznapi boltokban is akadnak stílushoz illő ruhák. Kínaiban is.
2012. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem van egy két eladó ilyen cuccom, elég olcsón mivel használtak. Ha érdekel írj privit :)
2012. szept. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2012. szept. 5. 07:10
 4/5 Alaque ***** válasza:
100%

Senki, mert a got boltok lenyege, hogy minden szart eladnak tizezrekert a hulyeknek, akik megveszik, hogy menozhessenek vele a Depi koncerten a tini barataik elott. Ha normalisat akarsz, - ahogy irtak mar - keszits magadnak!


Barhol talalni amugy jo goncoket, csak nyitott szemmel kell jarni. Pali letemre is kiszurom oket rendszeresen, pedig nem is keresem.

2012. szept. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Dark-Raven Asylum Gothic Shop

[link]

2014. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!