Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap nem fogok fázni rövidna...

Holnap nem fogok fázni rövidnadrágban?

Figyelt kérdés

29 fokot mondanak holnapra, szerintetek nem fogok fázni shortban?

Lány vagyok


2012. szept. 3. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Reggel lehet. Arra a kis bugyinyi sortra gondolsz egyébként, amit boldog-boldogtalan hord? abban reggel valószínűleg még igen
2012. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Nem erre. :D:D:D


[link]

Ilyenre.

2012. szept. 3. 21:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Kocsival megyek egyébként. :P
2012. szept. 3. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz fázni, főleg a kocsiban. De én mindig úgy vagyok vele, hogy inkább fázzak picit reggel, mint hogy utána egész nap lefőjek.
2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát az a pár centi nem sokat szoroz :D


Egész őszintén kérdem, téged nem zavar, hogy mindenkin ez van? ráadásul 10-ből csak 4-nek áll jól, az is mind egyforma, semmi egyéniség. Miért jó így, szinte mindent kirakva kicsikarni a pasik beszólásait? Nekem az ilyen pasi nem kéne, aki nem lát tovább a farkánál, és ilyen gatyával lehet megfogni.

Tényleg nem kötekedésből kérdem, érdekel, csak eddig ha ilyet kérdeztem, csak nekem estek, de értelmes választ nem kaptam. (mondjuk nem tudom, mit vártam az ilyen nadrágosoktól)

2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kocsival mész, akkor hol fáznál?
2012. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja akkor már ne is hordjunk rövidnadrágot mert f*sz állító?
2012. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
7-es de, nyugodtan, ha az a célod, akkor miért ne? Látom, nem értetted a lényeget a kérdésemben (lásd zárójeles rész :D )
2012. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kocsival mész nem fogsz fázni. Én is ilyesmi rövidgyatyóba járok míg meleg van, mert bringázok a melóba. Mondjuk ott átveszem rögtön konszolidált szoknyára :)
2012. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem azért hordom, mert mindenkin ez van, s nem is azért, mert faszállító. Kényelmes, nincs benne melegem, és tetszik is. Nem hurroglak le, mert részben igazad van, megértelek. Nem vagyok oda a tömegcuccokért, de nem fogok egy nadràgot nem hordani, ami tetszik, csakis azért mert mindenkin ilyen van... :)
2012. szept. 3. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!