Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Héé lányok! Szerintetek ez...

Héé lányok! Szerintetek ez menő/ jól néz ki? 15-17 éves lányok válaszát várom :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. szept. 3. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Őszintén: A nadrág jó, de a cipő és a felső borzalmasak. Nekem nem tetszenek. De biztos van akinek ez jön be. Fiúkon a V-nyakú póló nálam felejtős. Az a cipő meg soha nem is tetszett, és nem is fog.
2012. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A felsővel nincs különösebb bajom, sőt, tetszik, hogy szögletes, mert így az egész felsőtested keményebbnek tűnik tőle, és közben ott van az a finom kontraszt, hogy látszik a kulcscsontod, ami lágyabbá teszi az egészet. De az a nadrág nagyon előnytelen, ahogy be van tűrve a cipőbe. Optikailag összenyomja az amúgy sem hosszú lábaidat. Meg aztán jobb lenne, ha egyenes lenne a szára, mert így aránytalanul vastagnak néz ki a combod a vádlidhoz képest. A nadrág oldalán az a fityegő pedig nem tudom, mire való. Még ha lánc lenne, ami elütne a farmer színétől, akkor oké, de így tök feleslegesnek találom.
2012. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
sztem jóóó :D 15/L
2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Értem! :D

Értem! :D

Köszi! :DD

2012. szept. 3. 19:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, bár nekem a felső kicsit fura. A nyakkivágás nem tetszik, de maga a póló alakja igen. A nadrággal és a cipővel semmi bajom.


17/L

2012. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy váltottam a két kép közt olyan volt, mint egy zs kategóriás horror. Kemény. Kár, hogy nem csináltál több képet.

Amúgy férfi vagyok, és leszarom a kérdésed.

2012. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én meg a kommentedet szarom le :D
2012. szept. 3. 20:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki ez így, nekem a felső nagyon tetszik. :DD

16/L

2012. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Peti??
2012. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A póló jó, a nadrág rémes, olyan igénytelen csöves benyomást kelt, nagyon nem jó így, az alja túl szűk, talán ha takarná a cipő tetejét jobban mutatna. Az oldalán azaz izé sem tudom minek. Elég fura. A cipő jó.
2012. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!