Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még az ilyen ruha?

Divat még az ilyen ruha?

Figyelt kérdés

El szeretném adni az egyik fűzős csipke ruhám, mert kihíztam, de nem igazán találok rá vevőt. Ti mennyit adnátok érte? Csak azért mert félek hogy túl drágán adom :/


Ilyen a ruha:

[link]


2012. szept. 3. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom, ott van a kép mellett az eredeti ár. De ha csak attól félsz, hogy túl drágán adod, akkor tedd fel vaterára vagy az apródra és add annyiért, amennyiért viszik! Ha a kutyának nem kell, akkor még el is ajándékozhatod. Mondjuk valamelyik haragosodnak. Engesztelésül!
2012. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Volt fönt vaterán, ezért kérdezem itt, hátha vannak hozzáértőek és esetleg kapok pár jótanácsot. Igen újonnan 9000ft, én eddig 5000ezret kértem érte (egyetlen egyszer volt rajtam) és 4000 alatt nem szeretném eladni :/
2012. szept. 3. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A piac már csak így működik. Kereslet - kínálat kérdése. Te tudod, neked mennyit ér a cucc. Ha gyorsan akarod eladni, nyilván engedsz az árból, de ha van időd, akkor kitartod.

Legfeljebb akkor később megy el.

2012. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, és ne foglalkozz vele, hogy divat-e, vagy nem ha neked tetszik, akkor ilyet vegyél fel! :)
2012. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ruha, nekem tetszik. Ha lenne pénzem én simán megvenném 5000-ért.
2012. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt árat kérsz érte, csak lehet, hogy most stagnált a vatera is picit (gondolj bele, hó eleje van, fizu előtt, nyaralás után, iskolekezdés van stb stb...). Szerintem ne is add 4000-nél alább, mert simán megér annyit. Csak légy türelmes! ;) (Esetleg tedd fel úgy, hogy legyen "én ajánlatom" és ha valaki normális árat adna érte, picivel a megadott alatt még eldöntheted, hogy elfogadod-e ;)
2012. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, erre én is gondoltam, de az a baj, már minden féle kiemeléssel volt fönt vaterán, és kezdtem kételkedni hogy túl drágán adom, de akkor még nem mondok le róla h eladjam. :)
2012. szept. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!