Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti hogyan tudtok...

Csajok, ti hogyan tudtok nagyon magas sarkú cipőkben, táncolni? A legtöbb lányt ilyenekben látom partykon.

Figyelt kérdés

Bár azt látom, hogy ilyen bokatörő cipőkben érkeznek lányok buliba, de ott már nem nézem, hogy tudnak-e így táncolni, mert nem ezt figyelem... Lehet sokan nem is táncolnak nagyon, csak úgy ott vannak...

És aki még alkoholizál is mellé egy keveset, az hogy tud így...?

Mi a titka, hogy biztonságosan lehessen benne járni, táncolni (nem csak lötyögni, toporogni), mint lapos saroknál?



2012. aug. 31. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én nem szoktam ilyenekbe menni,kikapcsolódni megyek,nem mutogatni magam.Nőiesen lehet öltözködni 10cm-es sarok nélkül is.

Egyébként ha nagyon akarnám tudnék benne lötyögni,de biztosan feltörné a lábam ha egész este abba vagyok.

Aki meg bír ilyenbe táncolni nyilván áll egy helybe és néha megrázza a fenekét vagy vonaglik valami palin:D

Ugyanezt csinálta ismerősöm szilveszterkor.Végül pár óra után mezítláb táncolt.

2012. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki magassarkuba megy buliba annak masnapra nagyon faj a laba es szinte lehetetlen hogy tancol
2012. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem nem probléma benne táncolni, mert elég gyakran is hordok magassarkú cipőt így valamennyire hozzá is szoktam. :)
2012. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Pedig kur.vák és csak mutogatják magukat.Igaza van az első válaszolónak,10 cm-es cipő nélkül is lehet nőiesen öltözni.Egyébként egyszer egytől azt hallottam,hogy táncolni egy helyben bírnak benne,csak menni nem.Elég gáz,menni nem bírnak benne,meg tánc közben gyakran le veszik.Minek veszik fel?
2012. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Láttál már versenytáncot? Ott igazán nem mondhatod, hogy csak lötyögnének, meg egy helyben toporognának, hanem pörögnek-forognak szélsebesen, és bejárják az egész színpadot. A párosok női tagjai számára pedig kötelező a magas sarkú cipő, ami 5 cm-től akár 10 cm-ig is terjedhet.

Így néz ki általában egy versenytáncos női cipő:

[link]

Így meg maga a tánc, de persze rengeteg különböző táncstílus létezik:

http://www.youtube.com/watch?v=X8TNxGV__a4

2012. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!