Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha netről rendelek pólót...

Ha netről rendelek pólót akkor honnan tudom, hogy melyik az én méretem?

Figyelt kérdés
Nincsenek megadva szám szerint adatok (úgy értem, így ennyi centi, úgy annyi..) a saját pólóimra meg nem nagyon tudok támaszkodni mert van M-es, meg L-es, de még XL-eset is találtam és majdnem mind ugyanakkora...sőt talán az XL-es volt a legkisebb ami elég érdekes...azért érdekel mert pulcsiba nem gond, ha mondjuk M helyett L van de azért pólóban eléggé hülyén tud festeni ha egy mérettel nagyobb...(nem akarok macerálni a visszaküldéssel, hogy bocs mégis M/L-es kellett volna ahelyett amit kértem..)
2012. aug. 31. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy átlag méretre M-es kell, ha kicsit nagyobb vagy akkor L-es... az XL már nagyon nagy méret.
2012. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány cm/kg vagy, mi a mell-derék-csípő méreted?
2012. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kicsi vagyok...a konkrét méreteimet nem tudom csak annyit, hogy kb 175centi és olyan 55 kiló.elég vékony vagyok.de amúgy teljesen mindegy, ha tudom is hogy mik a méreteim akkor sem tudom megnézni, hogy melyik a jó mert mint mondtam nincs fent az oldalon külön leírva hogy pl az M-es az x centi meg stb.és mint mondtam több féle méretű pólóm van, de érdekes módon mind ugyanakkora...
2012. aug. 31. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális helyeken van méret táblázat (Size Chart), és ahhoz igazodnak is. Persze Kínában ez nem biztos, hogy mérvadó.
2012. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ez xs(xtrasmall) méret..175 cm és 55 kg? még az is csoda, hogy az xs-es, a legkisebb méret nem lóg rajtam, mert rajtam 160 centisen és 42 kilósan lóg, és te vékonyabb vagy nálam..m-es póló? na neee:D
2012. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyszer már voltam bent a boltban régebben. és akkor is akartam venni pólót, de olyan amilyet szerettem volna csak S-es volt és az rohadt kicsi volt nekem...viszont ezt látva tényleg érdekes méretezések vannak...egyébként lehet, hogy van mérettáblázat csak nem találtam meg.majd megnézem, de szerintem nincsen.
2012. aug. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!