Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Változtatni akarok az öltözköd...

Változtatni akarok az öltözködésemen, de hogyan?

Figyelt kérdés

eddig szinte csak fekete ruháim voltak, bakancsba meg dorkóba járok, "rockeresen" öltözködtem, most elkalandoztam a punk felé és ezt szeretném megmutatni az öltözködésemmel is mivel nem áll távol tőlem ez a stílus, mit változtassak?

nem beszólogatós, lenézős válaszokat szeretnék, én is tudok bunkó lenni ;)

16/l



2012. aug. 26. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Még is milyen válaszokat vársz, ha már alapból te kezdted el a bunkózást? Amugymeg te tudod milyen ruhát akarsz hordani.
2012. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy rocker, akitől nem áll távol a punk, s mégis az interneten kérdezi, mit hordjon :)) Funny :)
2012. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elnézést, nem várok választ a kérdésemre :D

de azért köszönöm :)

2012. aug. 27. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Extrém, kihívó kissé szakadt hatású cuccok, színes haj erős smink.Leopárd minta, kockás cucc. Esetleg taraj, vagy felnyírt haj. Sminkben az Amy Whitehouse-félére gondolok, vagy mint a Kárhozottak királynőjében Akasha.
2012. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

a hajam akármennyire is szeretném levágatni nem lehet, mert apám így is ki akar tagadni mert punk zenét hallgatok :S

2012. szept. 1. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Az eléggé durva, hogy apud e miatt ki akar tagadni.. :/ Egyébként miért nem érvelsz azzal, hogy majd ugyis kinövöd? vagy hány éves vagy?
2012. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja bocsi most olvastam 16 szóval jó érv. :)
2012. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlen baj, ha a hajad nem olyan, én 10 éve hallgatok punk zenét,de a hajam lenyírásához sose volt szívem, helyette pirosra van festve. Ha te is befestenéd elárulom mivel festem:)
2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Riffic válasza:
figy ezt akkor küldöm apádnak http://www.youtube.com/watch?v=jCKt2JGfHrQ
2012. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!