Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti szoktatok turiban...

Lányok ti szoktatok turiban vásárolni? Miket vesztek ott? Melyik a legjobb szerzeményetek? Mit mondtok ha kiderül h. onnan van és cukkolnak miatta?

Figyelt kérdés
Én ezt a fajta vásárlást nem nézem le, sőt szerintem nagyon jó mert olcsón lehet venni márkás darabokat. Én még nem voltam turiban de megyek nemsoká.

2012. aug. 26. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a 14 éves lány vagy?:D

Amúgy ja, imádom, szoktam. Ma például szereztem egy Pimkie piros rakott miniszoknyt, gyönyörű, meg egy rózsaszín DC pulcsit, ja és egy masnis plüssnyulat:D Összesen 600 forintot fizettem..szóval érted:D és ez csak egy nap volt.

Amúgy a legjobb szerzeményem egy vadiúj fekete szövetkabát volt 3000-ért.

2012. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én turiban csak felsőt szoktam venni, illetve ha van, akkor sálat, kendőt. Ha találok, akkor táskát.Nadrágot sose találok magamnak, cipőt pedig kizárt, hogy ott vegyek.

Eddig senki sem cukkolt emiatt, bár nem is szoktak kérdezni, nem vagyok beszédes. A barátaim pedig szintén szoktak turiba járni.

2012. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam, kissé mániákus is vagyok, amint kapok zsebpénzt, már megyek is a turiba, hogy elköltsem... :D Én a közeli kilós Háda turkálóban szoktam vásárolni, imádok órákig válogatni, próbálgatni. :) Eddig csak rövid ujjú felsőket, ruhákat és kendőket vettem, de most, hogy jön az ősz, szeretnék beújítani pár pulcsit és talán nadrágot is. Attól függ, milyen lesz a választék. Egyébként nekem a kedvenceim a ruhák, nagyon jó ruhák szoktak ott lenni, és amíg nem jártam turkálóba, addig csak 1-2 db ruhám volt, most pedig már van több darab is, így ha valami elegáns eseményre megyek, van miből választani. A legjobb szerzeményem egy Marks&Spencer fekete ruha, ami tele van apró virágokkal :) Nem is a márkája miatt, hanem mert nagyon jól néz ki, és kényelmes, szellős, szép esése van, télen-nyáron lehet hordani, hétköznapra és alkalmakra is. Imádom! :)

Én mindig büszkén mondom el, hogy turiban vettem, senki nem cikiz miatta, inkább leesik az álluk, amikor megtudják, mennyiért vettem meg. :)

16/L

2012. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy igen 14 vagyok de a kulcsszúhoz csak azért írtam h. lány mert benne van a kérdésbe :)
2012. aug. 26. 15:23
 5/6 A kérdező kommentje:
És amúgy igen lány vagyok
2012. aug. 26. 15:24
 6/6 anonim válasza:

Én is szoktam turiban vásárolni, és nálunk ez nem ciki. Úgyhogy nem tudom mit lehetne mondani olyankor, amikor cukkolnak miatta, bár nem értem hogy mi értelme.

Blúzokat, pólókat, szoknyákat, nadrágokat..ilyesmit. A legjobb cuccom egy rövidnaci volt, amit kb 4 éve vettem, és azótais hozzám nőtt, a szó szoros értelmében. Más nadrágomat már 10szer kinőttem volna, de ezt 4 éve hordom:p

2012. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!