Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudok több különálló...

Hogyan tudok több különálló leláncolt kötött darabot összekötni vagy összehímezni?

Figyelt kérdés
Igazából egy takaróhoz kötök kis kockákat, és azt nem tudom, hogy ezeket hogyan lehet egybe kötni vagy esetleg horgolni. Azért az öltözködéshez tettem fel a kérdést, mert azt gondoltam, hogy a kötés még ehhez kapcsolódik a leginkább és itt esetleg valaki ügyes válaszol :)

2012. aug. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet összevarrni szokták, simán cérnával, az nem látszik, mert jól belesüpped a kötött anyagba. De lehet, hogy van jobb módszer is rá.
2012. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

összevarrni kell/lehet

[link]


[link]

2012. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi még hozzáteszem, hogy fonallal szokták összevarrni is
2012. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) És úgy sem fog látszani a fonal, hogy a darabok különböző színűek? Összehorgolni nem lehet valahogy?
2012. aug. 25. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
ha mindig az egyik darabbal megegyező színű fonalat választasz akkor nem fog látszani. Én is csináltam kis takarót kockákból mikor öcsém született, elég béna lett xD de nem látszik
2012. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!