Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen barna szoknyát...

Egy ilyen barna szoknyát mivel tudnék felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Kaptam egy ilyen szoknyát,de nem tudom mivel vehetném fel,mert ez a barna nem tudom...valahogy nem passzol semmilyen színhez.


2012. aug. 25. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogynem.Fehérrel,feketével,barnával,kékkel,pirossal nagyon szépen mutat:)
2012. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!:)

A harisnyám fekete,testszínű vagy inkább barna legyen?

2012. aug. 25. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

a barna jól paszzol a:

-fehérrel

-púder szinnel

-barackszinnel

-krémszinnel

-sötétzölddel

-drappal

-sötétkékkel

-és pirossal

nekem ezek jutottak eszembe

2012. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem testszínű.
2012. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy ezt a szoknyát még hűvös időbe is el tudom képzelni,egy szép vastag harisnyával,hozzáillő csizmával,fent említett színek közüli kabáttal.egy szép sállal:) Tök csini lennél!
2012. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet fekete is a harisnya de sötét fekete ami nem átlátszós, és krémszinű, rózsaszín, kék, narancssárga, fehér ,fekete,szürke, zöld ezekkel mind felvehető anyumnak vetteme gy ilyen szoknyát és pár felsőt hozzá és imádja ,a virág mintás felsők is illenek hozzá , szerintem nagyon csini tud lenni.
2012. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tényleg sokat segítettetek!:))
2012. aug. 25. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez a szoknyához kapásból egy fekete-fehér vastag csíkos fölső jutott eszembe, az illene. De egyébként tényleg sok szín passzol hozzá, de ha nem akarsz mellényúlni, a fekete és a fehér mindig jó.:)
2012. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!