Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha harisnya van...

Harisnyababee kérdése:

Lányok, ha harisnya van rajtatok és leveszitek a cipőt, csizmát (pl házibuliban, pasitoknál, ilyesmi) szoktatok a harisnyára még egy zoknit felvenni? Ha igen, mi célból?

Figyelt kérdés

Azért kérdem csak, mert múltkor nézegettem ilyen csajos bulifotókat és ott elég sok csajszi(aki harisnyában volt) lábán volt még titok, bokazokni. Én meg elég nagy harisnyakedvelő vagyok, és ez tök fura volt. Pár ötletem mondjuk van, h mi lehet az értelme, de jobban örülnék, ha olyan magyarázná el, aki szokott ilyet csinálni..

(Természetesen nem a mostani időjárási viszonyok közt gondoltam, hanem csak úgy általában..)



2012. aug. 25. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
passz... ha van rajtam harisnya nem fejelem meg még egy zoknival is.
2012. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam felvenni, hogy kíméljem:) Könnyen beleakad valamibe, akkor meg ugye felszalad az egész. Meg pl. testszínű nylonharisnyánál esztétikusabb is. A hideg padló engem nem zavar, de lehet, hogy valaki azért vesz fel.
2012. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Télen szoktam, a harisnya védelmében. Ne bolyhosodjon ki a sarkamnál például. Másik meg az, hogy lefagyna a lábam különben.
2012. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam felvenni, a nejlonra vagy vékonyakra mindig, amik elég vastagok arra nem mindig én főként a hideg miatt, nagyon fázós a lábam, de inkább azért, mert jobb szeretem a saját zoknimat felvenni, mint a házigazda papucsát, kényelmesebb és komfortosabb.
2012. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!