Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a táska? (link)

Nektek tetszik ez a táska? (link)

Figyelt kérdés

Megvettem ezt a táskát de nem vagyok benne biztos hogy szeretném ezt mint iskolatáskát, nektek tetszik? hordanátok a helyemben, mint iskolatáskát ?


[link]


előre is köszi :) 13/L amúgy gimi 7.-be megyek


2012. aug. 23. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Jò :)
2012. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elférnek benne a cuccaid,akkor nyugodtan!Szerintem illik egy 13 éves lányhoz.:)
2012. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jól néz ki :) am nekem is most lett új táskám az enyém is csíkos csak sotétebb szinekbol , és adidasos :D 14/L :))
2012. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik .. mennyibe került?
2012. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugottan ez pont olyan sulistáska :D
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon csajszis, hordd csak nyugodtan! :)
2012. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 éves vagyok és új táskát keresek és ez tetszik :D Én hordanám sőt , kéne is.
2012. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi nekem is tetszik, csak anyum meg nővérem is leszólta..Amúgy mindenhol néztünk táskát de szinte csak oldaltáskák vannak, azok meg nem olyan kényelmesek....

Ha érdekel valakit Deichmanba lehet kapni és 6000 ft.

2012. aug. 23. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is ugyan így vagyok vele , múltkor elmentünk a sportboltba és tök jó táskák voltak csak azok oldal táskák voltak és az osztálytársamnak teljesen elrontotta a gerincnét úgyhogy nekem nem kéne. Nem értem miért szólták le , szerintem el is megyek megnézni mert nem is olyan drága :D
2012. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!