Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az alábbi ffi ruhák mennyibe...

Az alábbi ffi ruhák mennyibe kerülhetnek?

Figyelt kérdés

[link]


- sál

- bőr öv

- rövid ujjú póló


GOndolom nem lehet olcsó, de hogy egy bőr öv több lehet vajon, mint 10 000ft?


2012. aug. 22. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a szett kijön 8 ezerből ha jó helyen veszed.

Nem feltétlen a kínaiban, sok helyen van akció. Főleg ha Pisti, akarom mondani Pesti vagy.

2012. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Teljes mértékben attól függ, hol vásárolod. Én ezt most kb 4-5 ezerből is megtudnám venni és senki meg nem mondaná, hogy 5 vagy 15 ezerből öltöztem fel.
2012. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom félreértettétek a kérdést :) Arra voltam kíváncsi, hogy a belinkelt oldalon mennyibe fájhatnak ezek a cuccok...
2012. aug. 23. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha Marlboro Classics üzletbe veszed, akkor sokba fog kerülni. Egy bőrövet kb 20-25.000Ft-ra saccolok. Sál 10-15.000Ft, póló 10-12.000Ft.

Bocs, hogy ezt írom, de ezért a márkáért tutira nem adnék ennyit. Egyszerűen azért, mert nem a stílusom, illetve senki a világon nem mondja meg ezekről a ruhákról, hogy ennyibe kerülnek, ha meg elárulod, akkor hülyének fognak nézni, mert ilyen kinézetű ruhákat tényleg kapok 10-ed ennyiért a kínaiban.

Egyszerűen ennyi pénzből inkább Armani, Diesel ruhákat rendelek én külföldről, amik (számomra) milliószor jobban néznek ki, illetve szerintem sokkal minőségibbek is, szerintem sokkal elismertebb márkák.

2012. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Látom félreértettétek a kérdést :) Arra voltam kíváncsi, hogy a belinkelt oldalon mennyibe fájhatnak ezek a cuccok..."


Látod erről beszéltem: az első kettő válaszoló szerintem azt sem tudja, hogy ez egy márka egyáltalán, nem is tűnt fel nekik.

2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a kommenteket! :)
2012. aug. 23. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:

4., 09:33-as vagyok


Van egy webáruház, ahova ha beregisztrálsz, akkor márkás ruhákat kapsz sokkal olcsóbban, elvileg: brands.hu

A véleményem róla vegyes:

rosszak:

1. Sokszor trükköznek úgy, hogy a 15.000Ft-os cuccra azt írják pl. hogy 20.000-ről 10.000Ft-ra leárazva. Tehát valójában nem 50%-os az akció, mert soha nem volt az a termék 20.000Ft, de persze így is olcsóbb azért.

2. Legutoljára a Nike felsőm nem jött meg, nem tudták beszerezni, csak erről nem tájékoztattak, én telefonálgattam rájuk 3-4 hét után, hogy mi van. Kapcsolattartás a vevővel 1-es.

3. Megrendelés után 1 hónap után jön meg a termék.


Hogy jót is írjak róla:

1. Néha tényleg vannak jó cuccok, pl a múltkor a Retro akció nagyon jó volt, 4-5000Ft-ért voltak pólók és hosszú ujjú felsők.

2. Néha kilehet fogni különleges darabokat is

3. Vettem már 5000Ft-ért Polaroid napszemüveget, illetve egy tök jó Diesel pulcsit 16.000Ft-ért, ami külföldi webáruházakba tényleg nem volt 35.000Ft ár alatt. Szóval ezek jó vételek voltak. Sajna cserébe házhozszállítás 1 hónap volt.

Ezt azért írtam le, mert itt láthatod

[link]

hogy lesz majd a jövőben MCS ruházat akció. Lehet mázlid lesz, és kifogsz valami jó darabot jó áron.

Amúgy előtte még van egy csomó akció, legalább még 1 hónap ez szerintem.

2012. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!