Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen vegyszerrel tudok...

Milyen vegyszerrel tudok tonkre tenni egy farmer anyagot?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy pl foltokban kifakuljon, stb.

Ha egy szorofejes falkonbol hypot vagy feheritot spriccelek ra, az roncsolja?



2012. aug. 22. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én fekete farmerral jártam úgy, hogy ráment a domestos. Olyan nagyon erős, narancsos piros színe lett. Később poénból "rajzoltam" is ugyanarra a nadrágomra a domestossal, mert már úgy használhatatlan lett a folt miatt. Azt nem tudom. hogy sima kék farmerral milyen. de gondolom hasonló. Egy szürke nadrágomat is leszórtam vele véletlenül és azon is olyan pirosas folt lett.
2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sósav
2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mintát meg foltokat hipóval lehet csinálni bele.
2012. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kromofág
2012. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ertem, kosz szepen mindenkinek. :)
2012. aug. 22. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Hypo vagy Domestos kifakítja,a feketét narancssárgásra,a kéket citromsárgára.Én kb 10 éve szórakoztam ilyesmivel,de különösebben nem is ártottak az anyagnak.
2012. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem, hogy artani, hogy kifakitja stb...:)
2012. aug. 23. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
De miért akarod tönkretenni?:D
2012. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom hulyen fog hangzani, es eleg bunkonak tunik majd..


Baratnomnek van egy melleneye (farmer) ami tiszta szar... az anyja is mondja neki, hogy ne horja...en is. Szinte senkinek nem tetszik az ismeretsegi korben... ha nem is mondjak meg neki, a hata mogott hallom. Es kitalaltam, hogy talan igy nem venne fel. :DD


Johetnek a negativ hozzaszolasok...lepattannak rolam. :D

2012. aug. 23. 23:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma bementem a furdobe...lattam, hogy szennyes...es ontottem ra egy kis hyopot. :DD Majd, hogy a szag ne erzodjon,....befujtam legfrissitovel a helyiseget. :DD Illetve a ruha is kapott egy kis parfumot (az ovebol:DD).
2012. aug. 23. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!