Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni, ha folyton...

Mit lehet tenni, ha folyton kidörgöli a cipő a sarkamat?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy utcai cipőt és volt is párszor rajtam, de csak ilyen 1-2 órákra, de már ennyi idő alatt is feltöri a lábam. Múltkor haza kellett sétálnom kicsit messzebbről (kb. 45 perc volt az út) és az egész bőrt ledörgölte róla, a végén már le kellett vennem és mezitláb sétálni, mert iszonyatosan fájt.

Viszont ahhoz drága volt, hogy ne hordjam vagy odaadjam vkinek. Mit lehetne tenni, hogy tudjam hordani?


2012. aug. 17. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ahol feltöri oda rakj sebtapaszt
2012. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgy is, vagyis már mindenhova kb. rakni kell. De úgy is kidörgöli, vagyis úgy nem a bőr jön le, hanem simán csak nyomja és ugyanúgy fáj:/
2012. aug. 17. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni ilyen sarok nemtommit cipőboltokban, pont az ilyen estekre. a cipőbe kell beletenni
2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!