Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerintetek milyen ruhákat...

Ti szerintetek milyen ruhákat kellene viselni-e egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem a plázacicákra gondolok, hanem egy átlagos hétköznapi, de mégis divatos 16 éves lányra. Küldjetek képeket ruhákról vagy tinikről, ahogy ti szerintetek ki kellene nézni-e egy 16 évesnek. Normális válaszokat. Köszönöm :)
2012. aug. 14. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenki tisztában van vele hogy mi tetszik neki. Öltözzön olyan ruhákba ami tetszik neki. Olyan nincs hogy 16 évesnek így vagy úgy kéne kinéznie. Nem mindenki egyforma.
2012. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen túl nőies (itt a 10 cm-es magassarkúra gondolok) és ne legyen túl fiús se. De mindenkinek más tetszik. Öltözz úgy, ahogy te jól érezed magad és persze abba ami tetszik.

De kb. talán így néz ki egy hétköznapi 16 éves:

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 3. linken lévő lány nagyon csinos, de azért nem így néz ki manapság egy átlagos 16 éves, sajnos :-(

Én ilyen kellemes megjelenésű fiatal lányt még csak filmekben láttam, pedig nem vagyok már mai csirke!

21/f

2012. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
öltöz ugy ahogy szeretsz és ami jol áll neked vagy jol érzed magad.
2012. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!