Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszene ez a cipő az...

Hogy tetszene ez a cipő az őszi/téli ruhákhoz?

Figyelt kérdés

[link]

20F



2012. aug. 10. 23:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ja hogy már meg is van XD Akkor ha megkérlek, írsz pár tapasztalatot? :D
2012. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igazából még nem hordtam, mert az őszre készülve táraztam be vele... Az a pár lépés, amíg rajtam volt gyorsan meggyőzött. A tépőzárnak köszönhetően nagyon jól tart, a talpa a szokásos gofri mellett kicsit extrább, mint a Vans általában, olyan mintha levegős lenne. Összességében nagyon könnyen idomult a lábamhoz, kizárt, hogy az első pár alkalommal feltörje. A párnázása viszonylag vékony, ennek köszönhetően nem tűnik nagy bumszlinak a lábamon, mint ahogy egy magasabb szárú, hasonló cipő szokott.
2012. aug. 11. 17:01
 13/25 anonim ***** válasza:
Kösz megint XD Ez alapos és szemléletes leírás lett :D Akkor a Skink Mid-hez képest nem (sem) az a tipikus bumfordi csuka. Na jó, majd meglátjuk :D
2012. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, csak egyet írj még meg, hogy mennyiért vesztegették, mert ez sem egy utolsó szempont XDXD
2012. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ausztriában vettem, 60 euróért.
2012. aug. 11. 17:41
 16/25 anonim ***** válasza:
Csak 60 euró :O:O:D Szerintem baromi jó vételt csináltál ;)
2012. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ebben a színben ez 2011 őszi modell, ha jól böngésztem utána. De ez érdekelt a legkevésbé, mert szerintem is nagyon megérte...
2012. aug. 11. 17:45
 18/25 anonim ***** válasza:
Valóban lényegtelen mellékkörülmény, hogy tavaly őszi modell (NEM gúny) :D
2012. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Jaj, gyerekek, minden csúnya cipő egyből menő lesz, ha rá van írva, hogy Vans? Tiszta kínai piac feelingje van, de legalább jó drága. Épp ma vettünk párommal neki egy noname tornacipőt, és röhögve állapítottuk meg, hogy ha az lenne ráírva, hogy Converse, mindjárt 15X annyiba kerülne pont ugyanaz. De akkor is csak az a kínai gagyi lenne. Épp nemrég siránkozott itt egy kis csaj, hogy szétment az 1 éves Converse, és mivel drága, nem vesznek neki újat.

De ahogy gondoljátok, adjatok csomó pénzt trendi carért.

2012. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem feketében van régebb óta, nagyon pozitív minőségileg is, kinézetre is. Bár ebben a színben nem jön annyira be, de amúgy tényleg imádnivaló :D
2012. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!