Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre ciki fekete ruhában...

Esküvőre ciki fekete ruhában menni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 06:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Inkább illetlenség
2012. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Az egész illem-öltözködés baromság. "Mert ez a szokás", "Balszerencsét hoz", "Nem illik"...

Jézusom, a bolygó egyötöde éhezik, mi meg azon kínlódunk, milyen ruhában illik esküvőre menni....

2012. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Teljes feketébe nem illik viszont teljesen fehérbe se, de szerintem kiegészítőnek nyugodtan felvehetsz feketét :)
2012. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki .Én láttam sok nőt aki fekete rászorúló ruhákban volt és elégéé csinos és ünnepélyes volt ,ha világos a hajad akkor végképp nem ciki .
2012. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Fekete ruha, fényes szatén vagy milyen anyagú, a szoknya része térdig ér és térd fele bővülő, a derekamon és a mellemen passzos, félpántos. Egy vékony kék övvel gondoltam. A hajam sajnos sötétvörös, nem bírok megválni a feketétől...
2012. aug. 10. 17:52
 16/24 anonim válasza:
Egyáltalán nem. A XXI. században élünk egy ideje, Európában. Pár régies, erősen vallásos, bigott.. szóval manapság szélsőségnek számító ember szemében lehet illetlenség, de hacsak nem a vőlegény és/vagy a menyasszony ilyenek, akkor nem számít. Sőt, a leírásod alapján életkortól és alkattól függően inkább elegáns lennél benne.
2012. aug. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Az én esküvőmön anyukám egyik ruhája grafitfekete volt, fekete szalmakalappal, és nem azért mert gyászolta a lányát, sőt kifejezetten örült, hogy megszabadulhat tőlem. :) Azért volt feketében, mert az szépen kiegészítette az én gyöngyszínű ruhámat. Jól néztünk ki egymás mellett, mint tűz és víz, amilyen a való életben is. :)
2012. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ha randa, kövér vagy.

Ennek fényében mindenki elnézni neked, hogy palástolni próbálod a zsírt.


(remélem, ez nem trágár...)

2012. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
csak ha te vagy a vőlegény.
2012. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Most adtam le 10 kilót, maradt még pocim, de a fekete nálam nem takarásra van, hanem stílushoz.
2012. aug. 14. 06:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!