Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiatal nő ősszel-télen felvesz egy harisnyát egy virágos inkább nyári szoknyával?

Figyelt kérdés
Tehát virágos szoknya (ami lehet rövid és hosszú is) harisnyával az milyen szerintetek hidegebb évszakokban? A harisnya pedig ha kell akkor vastagabb, ha nem muszáj mert nincs olyan hideg, akkor kicsit vékonyabb.
2012. aug. 8. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet a szoknyáról!
2012. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt csak általánosságban kérdezem, több ilyen szoknyám van és lesz is még és nem csak nyáron akarom hordani hanem harisnyához is.

Ilyen szoknyákra gondolok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 8. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó harisnyával. :)
2012. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert kényelmesebb.
2012. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, de szépek! Az első tetszik a legjobban! Az olyan igazi, hagyományos szoknya! :-) De örülök, hogy szeretsz nőies lenni és nem tartozol bele az állandóan farmergatyát viselők táborába! Viseld őket bátran és csinos megjelenéseddel legyél továbbra is példakép a többiek számára! :-)

21/f

2012. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért is nagyon jók ezek a virágos szoknyák, mert feldobják a téli komor hangulatot!

Előző voltam.

2012. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, fôleg ha csizma is van hozzá.
2012. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor hát ősszel-télen is bátran fel fogom venni harisnyával.


Igen, én szeretem a nőies cuccokat, farmert nem is hordok sose, nem az én stílusom.

2012. aug. 9. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!