Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki lehet bővíteni valahogy a...

Ki lehet bővíteni valahogy a bikinim alsórészét ha az egy kicsit kisebb már rám?

Figyelt kérdés
tavaly vettem,most egy kicsit szűkösebb a csípőmön, lehet valahogy nagyítani rajta? csak 1 centit kéne max, nem szeretnék újat venni. légyszi a kérdésre válaszoljatok, az ilyen válaszok mint: fogyni kéne inkább és akk nincs probléma...hidegen hagynak,mert engem most ez a dolog érdekelne

2012. aug. 8. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
varrónő megtudja csinálni szerintem de azért is fizetni kell bár igaz, hogy talán olcsóbb
2012. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van ..amugy ha legközelebb veszel akk esetleg válassz olyant ami oldal kötős (tudod meg kell kötni masnira )és ha hízol akk tudod szélesíteni :) nkem ez abba jó h ha túl nagy lesz .
2012. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább mozogd le azt az egy centit, jobban jársz vele.
2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!