Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem szerintetek megint...

Felvehetem szerintetek megint ezt a szoknyát?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban volt rajtam egy fehér szoknya vasárnap a templomban, amit 3 srác megdícsért. Most gondoltam, hogy megint felveszem szombat este a templomba, amikor megyek mennyasszonyt nézni, illetve esküvői misére megyek. Nem vagyok ugyan meghívva, de szoktam menni esküvői misékre. Felhetem ezt a szoknyát egy barna egybetalpú szandállal és egy barna toppal? Azért kérdezem, mert megint mindkét srác ott lesz és nem szoktak ennyire kiöltözni, mivel többnyire farmerszoknya+ top kombinációban vannak.
2012. aug. 1. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Pasikból kiindulva... sztem nem emlékeznek arra, h mi volt rajtad, több mint 1 évvel ezelőtt. Meg amúgyis, miért ne vehetnéd fel?
2012. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciki, hogy ilyen problémáid vannak és kiírod ide. Te templomba jársz pasizni... :DDD
2012. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Kepzeld el nem templomba jarok pasizni! Ha te azonban nem tudsz normalis valaszt adni, inkabb dugulj el!!
2012. aug. 1. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nekem is gyakrabban kellene templomba járnom. :-) Én mint pasi, magamból kiindulva, nem emlékeznék már egy évvel ezelőtti látványra. Hacsak nem flörtöltünk.

Nyugodtan vedd fel, légy csinos. Sok sikert!

2012. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!