Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerülnek a magyarázat...

Mennyibe kerülnek a magyarázatban leírt mayo chix ruha darabok?

Figyelt kérdés

a) póló

b) pulóver ( vékony , vastag )

c) farmer

d) szoknya

e) kabát

f) ing (pl. kockás)

Szegény barátnőm nem a legjobb barátja az ilyen oldalaknak mint ez. Hiába magyaráztam h kell használni neki nem sikerül. Nekem van egy csomó Mayo Chix cuccom fogalmam sincs mennyibe kerülhetnek mert nem én szoktam venni. Barinőmnek nagyon tetszenek ezek a cuccok amik rajtam vannak és Mayoskérdezi mennyibe kerülnek az említett cuccok mert vetetne csak nem több ezerért egy pólót pl. Aki tudja erre a választ kb.-ra is írjon. VÁROM A VÁLASZOKAT !!! 14/L



2012. júl. 31. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Regisztrálj és megtudod...

2012. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagy mayos vagyok! :D


A póló attól függ, hogy milyen. Vannak az alap darabok amelyek egyszínűek és csak a mayo chix felirat van rajtuk, azok kb 2500-3500 körül mozognak. Vannak a "mintásabb" darabok azok kb 4000-6000 Ft között vannak.

Nem sok mayos pulcsim van, mert azok annyira nem tetszenek de azok kb 6000 és 8000 között mozognak.

A farmer nadrágok 9000 éa 15.000 Ft között vannak.

A kabátok 12.000 és 20.000 között. (attól függ, hogy téli vagy őszi)

Egy kockás ing pedig 7000 körül van.

2012. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a linket is. :) Aki még tud válaszolhat előre is köszönöömmm neki(k).
2012. aug. 11. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy egyre drágul ott minden, sokat vásárolok Mayoban. Ha pesti a barátnőd, akkor érdemes elmenni a Westend alsó szintjén lévő Mayo outletbe.

Az árak:

póló: sok mindentől függ, de most egy sima feliratos akciósan 3-5 ezer ft, teljes áron mintától anyagtól függően 8-9 ezer is lehet

pulóver: 8-12 ezer ft (hacsak nincs akciós)

farmer: átlag 8-12 ezer ft

szoknya: 6-10 ezer ft

kabát: most a bőrdzsekik 18 ezer körül vannak, én tavaly vettem egy ballonkabátot, akkor volt 8000 ft, de most azi s drágább, kb. 11 ezer, télikabátok 20000 körül (egy 25 ezres szövetkabátot tavaly a leárazáskor sikerült 9 ezerért megvennem)

ing: 5-9 ezer ft

Érdemes megvárni valami kuponos akciót, vagy outletbe menni, esetleg a webshopból akciós cuccokat vásárolni (bár most az is ki van fosztva)

2012. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!