Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismered a TokiDoki márkát?...

Ismered a TokiDoki márkát? Van valamilyen cuccod? Esetleg tudsz ajánlani jó helyet, ahol olcsón hozzá lehet jutni? [akár hamisítványhoz]

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

[link]


emós, és magyarországon nem árusítanak semmit.


ha igazán a márkát szereted, akkor ne vegyél hamisítványokat. -.-


ez olyan mint aki "Louis Vuitton imádó" és feszít a kis hamisítványával.

2009. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha lehet, a továbbiakban ne olyan primitív emberek válaszoljanak, akik még mindig azt hiszik, hogy az "emo" egy létező dolog, ráadásul nemlétező szavakat használnak: "emós".


Nekem pedig nem konkrétan a márkára van szükségem, szimplán a minták tetszenek. A válaszod számomra teljesen haszontalan volt, mivel nem a kérdésre válaszoltál, s a valósághoz köze sem volt annak a néhány értelmetlen szónak, amit bepötyögtél.


És az is ellened szól, hogy az Aréna pláza egyik üzletében lehet eredeti TokiDoki táskát kapni [csak olyat fajtát, ami nekem nem tetszik], tehát még ennyiben sem volt igazad, hogy Magyarországon nem lehet... Ha nem tudsz segíteni, akkor inkább húzz el másik kérdéshez, ne válaszolj butaságot.


Kérlek olyanok írjanak, akik tényleg tudnak segíteni, ne beszűkült agyúak. Köszi.

2009. júl. 19. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

első valaszoló vagyok


figyelj. én az arénában még nem láttam, lehet azért mert nem is néztem, ezért tényleg elnézést kérnék, de viszont a honlapon nem található a hungary vagy valami hasonló rész, ahol bemutatják az itthoni készletet, ebből adódóan (jogosan) gondoltam, hogy nem árusítják semmilyen formában. ha pedig csaka toki-doki mintája, és stílusa tetszik, akkor pedig a ney-yorkerbe lehet kapni hasonló mintájú,felsőket, és hasonló csatos öveket, vagy a múltkor láttam egy kínai kirakatában is egy ilyesmi övet.


:)

2009. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ABC rendben valóban nincs benne a "Hungary", viszont a lista legvégén ott van. =)
2009. aug. 9. 16:09
 5/7 anonim válasza:

Lehet kapni Magyarországon TokiDoki táskát!

Én a miskolci plázában vettem egy aranyos táskát meg egy kisebb tároló fajta tolltartó féleséget. Még angliában vettem egy nagyobb hátitáskát. Magyarországon nem tudom hol van eredeti, de nekem se fontos az, hogy eredeti legyen e vagy sem. Persze jobban örülnék, ha eredetit vennék, de nem olyan sok különbséget látok a hamisítvány között... De azért így minden terméken spórolok egy 10ezrest, mert a TokiDoki eredetije igen csak drága... Is itt Magyarországon az átlag ember nem fogja egyről a kettőre kiszúrni, hogy hamisítvány vagy sem ;)

2010. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, nekem is van "toki-doki" táskám, én még vagy 3 éve vettem Rákoskeresztúron, a Cactus Friends változat van meg, azonban meg néztem és (ebből is gondolom hogy nem igazi) nekem O'LICO van bele írva márkanévnek. Való színüleg ők gyártják, vagy forgalmazzák a másolatokat. :) Remélem tudtam kicsit segíteni.
2013. máj. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tokidoki válasza:
a vateran talasz most tokidoki csizmat, ha meg aktualis: [link] udv.
2013. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!