Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahol vans slip-ont...

Lehet valahol vans slip-ont venni Szolnokon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azt nemtudom mert nem vayok szolnoki, de a neten könnyen tudsz rendelni.Kb ugyan annyira jön ki.
2009. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen gondoltam már rá,de a neten most nemtudom lehet hogy a nyár miatt,de már nincs fent annyi slip-on mint eddig...
2009. júl. 22. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

1.:

a pelikán mellett van a gárdonyi alatt egy bolt, ott vannak dc-s, vans-os, meg ilyen cuccosok, tuti hogy van ott olyan amit te keresel.

2.:

a plázába a földszinten a rossmann mellett, a playersroom-al szembe van a garage store vagymi ott is vannak ilyen cuccok.

3.:

Pelikánba a deichmann ba vannak slip-on-ok, azok lehet hogy nem vans-ok.

Most hirtelen ennyit tudok.

2009. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hűű,köszönöm,sokat segítettél.A garage store-ban már voltam nem nagyon találtam kedvemre valót a slip-onok közül.A deichmannban pedig csak az a sima kockás van,de az elsőbe majd ellátogatok a közeljövőben.köszönöm mégegyszer.
2009. júl. 30. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit.:D

Voltál azóta a Pelikán mellettibe?

A 2.válaszoló vagyok.

én voltam tegnap előtt is Szolnokon, Pelikán meg ami boltokat írtam, de nem vettem semmit, egy sráccal taliztam szval elnézelődtünk.:D

2009. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem voltam még,de szombatra be van tervezve:D

remélem azért találok is valamit és nem hiába megyek be:)

2009. aug. 12. 21:23
 7/7 anonim válasza:

lehet már késő.

de a family center / humanic

hátulvan. és nagyon jolnézki.

énisvettemegyet mert az ára is optimálisvolt.:D

2010. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!