Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok segítségét kérem, de...

Diarmand kérdése:

Lányok segítségét kérem, de bárki segíthet aki egy kicsit is ért a ruhákhoz, mert én nagyon nem. Milyen póló megy a nadrághoz?

Figyelt kérdés
A képen lévő nadrágot a héten vettem, de elkövettem azt a hibát, hogy egyedül vásároltam mert épp senki nem ért rá. Megtetszett, de mint kiderült nincs hozzávaló pólóm. Egyik lány ismerősöm figyelmeztetett, hogy nem mindegy milyen pólót veszek hozzá, így most nem tudom mit vegyek fel. Távolról sem vagyok divatb*zi csak nem akarok hülyén kinézni. A kérdés fentebb olvasható. Előre is köszönöm!
2012. júl. 29. 23:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja igen, a link :)


[link]

2012. júl. 29. 23:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát a mintásat került...csíkost kockást főleg mert úgy fogsz kinézni mint Jhon Arbukle....


Szóval egyszínű pólót vagy olyat amin eg ylogó van esetleg...

2012. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valami sportos pólót vegyél fel hozzá és tényleg kerüld a mintákat.
2012. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány,de vagy narancsszínű,vagy barna pólót vegyél fel hozzá.
2012. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fehéret vagy feketét, valami nyomott mintásat, és azzal nem fogsz hibázni ne aggódj :))


20/L

2012. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A narancsszínű póló nekem is szembejutott, de akkor nagyon kukásegyenruha az összhatás :)))


Azt mondták már, hogy ha alul kocka akkor felül semmi. Akkor valami sötétebb színűt, mert olyat is hallottam ám (ha csak kicsit jobban értenék ehhez), hogy a "vonalak" színe a mérvadó, amik ez esetben sötétbarnák vagy milyenek. Még ebben segítsetek aztán békén hagyok mindenkit :)

2012. júl. 29. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:

vegyél fel hozzá egy fekete pólót, az illik hozzá.

mintásat semmiképp se, meg túl elutő színűt se

barna vagy fekete.

2012. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem citromsárga felső ami nem rikít hanem halványabb.
2012. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszínű,fekete topp szerintem jó választás...vagy ha barnák a csíkok(csak a fény miatt nem látom pontosan) akkor barna egyszínű topp
2012. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!