Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek divatos, nőies...

Hol vegyek divatos, nőies esőkabátot?

Figyelt kérdés
Nem valami áttetsző PVC borzadályra gondolok, és nem is sportosra, hanem rendes, mondjuk trench coat fazonú esőkabátra, de nyitott vagyok a fazont illetőleg, amíg nőies és nem valami sportos széldzseki, esetleg műanyag szemeteszsák. Én mindenhol kerestem, de sehol nincs. Kapucnival lenne a legjobb.
2012. júl. 29. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ebayen írd be, hogy trench coat, rengeteget találsz!
2012. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A trench coat nem esőkabát :) És nem szeretném ebayről rendelni, mert egyrészt fel szeretném próbálni, másrészt gyakorlatilag csak kínai meg koreai oldalakon van jó áron, a többi méreg drága, azokból meg nincs méret.. :(
2012. júl. 30. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de te írtad, hogy trench coat fazonú esőkabátot szeretnél. mindegy, akkor nem tudom hol keress. valószínűleg a boltok tele lesznek vele nemsokára, mert ez a legújabb hype, mint tavaly a fekete szövetkabát.
2012. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mától Lidl-ben 3 féle esőkabát. Siess, még elcsíphetsz egy jópofa darabot. 3700Ft amúgy. :)
2012. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!