Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nem tömegcucc kabátot...

Milyen nem tömegcucc kabátot vegyek őszre?

Figyelt kérdés

Kinéztem már ilyesmi:

[link]

kabátot magamnak őszre, de sajnos az az érzésem, hogy mindenkin ilyet fogok meglátni, és ugyanúgy járok vele, mint tavaly a szövetkabáttal. vagy szerintetek nem lesz divatos az ilyesmi kabát? vagy van másféle ötletetek?

mielőtt bárki megtámadna, hogy csak azért nem hordok valamit, mert tömeg, és milyen képmutató vagyok, elmondanám, hogy IGEN, ÍGY VAN, másrészt meg azt, hogy rettenetesen frusztrál lelkileg, amikor ugyanúgy nézek ki, mint mindenki más.


2012. júl. 29. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig bőrzsekikből lesz a legtöbb. lehet lesz 1-2 emberen ilyen fazonú kabát, de szerintem nem annyira tömeg. de szerintem menj be néhány boltba és nézz körül, nem csak ez a 2 fazon létezik. :)
2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez gyönyörű :))) szerintem legyen ilyen! :) és ne érdekeljen más!!! :)


legfeljebb vedd meg kék színben, a többség sötétben vesz! :)

2012. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na szép.

Pont ma tettem fel egy ilyen kérdést, szinte ugyan ilyen kabáttal kapcsolatban.

Nekem már ilyen lesz /nagyon hasonló, csak azon több masni van/.

:D

2012. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

komolyan :)? hát, remélem, csak mi ketten fogunk ilyenben flangálni :D

amúgy a többieknek köszi a választ, szerintem ilyet veszek, csak valami érdekes színben, aztán bekaphatja mindenki. nekem ez tényleg tetszik.

2012. júl. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!