Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejönnek a...

Lányok, nektek bejönnek a kalocsai mintás cuccok?

Figyelt kérdés
Az én véleményem szerint gagyi, és erőltetett. Ruha, cipő, táska, ékszer, köröm, tetoválás stb... pfiiii :D Nekem nem tetszik csak?
2012. júl. 29. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kalocsai minta szép, de most nagyon erőltetett...mindig felkapnak valamit. Én nem vennék fel ilyen cuccokat.

22/N

2012. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen adnák se kéne. Maga a a kalocsai minta szép, de hogy már ebből is divatot csinálnak...szörnyű.
2012. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Illetve szép a maga környezetében. De az, hogy ebből is divatot csinálnak, nevetséges.

2012. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szép, csak túl sok. Simán vennék egy azaz 1 darab kalocsai hímzett felsőt, ha nem lenne ekkora divat, és nem lenne ott mindenhol. Egyik ismerősöm-tudni kell róla, hogy nagyon keresi még magát- csináltatott a tarkójára valami hányadék színes kalocsai mintát. Hát gyönyörű...kíváncsi leszek rá 30 év múlva.
2012. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, még hogy divatba jött sem.
2012. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. ha nem lenne divatban és valaki úgy venné fel, akkor kiröhögnék. de így, hogy divat, meg felkapott, mindenki felveszi. a sok majom. micsoda képmutatás.-.-
2012. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én kalocsai vagyok de egy darab kalocsai mintás dolgom sincs. Amikor először láttam egy ruhadarabon meg is tetszett mert szépnek tartom.De most már nem venném fel, mert számomra már szinte olyan mint az amerikai mintás őrület..és hát mit mondjak nem nagyon vagyok híve a tömegcuccok viselésének.:)Gagyinak nem igazán mondanám mert szerintem nagyon is gyönyörű minta.:)De hát ízlések és pofonok..:)
2012. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kalocsai vagyok, egyből kiszúrom a hamis mintákat, mert a mamám is ilyen mintát varr.

Maga a minta tetszik, de inkább kis mennyiségben, szolidan. Monjuk csak pár virág egy póló hátán. De attól a falra tudok mászni, amikor összematricáznak virágokkal egy pólót, és azt mondják rá h kalocsai. Na az olyanokat nyakon tudnám vágni. A mintában a színekere és s formákra szigorú szabályok vannak, az is megvan, hogy melyik virág után mi jön. Szóval én csak a hamisításoktól mászok falra.


Ja, meg még attól, amikor egy vacak kínai 500 forntos pólóra 500 forintért hímeznek valami virágokat, ráírják kalocsai, és eladják 7500-ért -.-

2012. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem nagyon jön be . És sok sztár azt szereti hordani ! ( Bármonjuk nem csak sztárok hordják ) Szóval nekem nem jön be !
2012. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!