Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért állítják egyesek, hogy...

Miért állítják egyesek, hogy fiúk nem vehetnek fel szandált vagy papucsot nyáron sem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
mert gáz. nyugottan felvehetsz ha akarsz de szerintem a szandál lányos a papucs meg nem utcára való hanem otthonra
2012. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A szandál csak fura szerintem.Főleg hogy a többség azt a túra szandált vagy mit válassza.

Nekem a papuccsal semmi bajom.

2012. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem zárt orrú szandálom van
2012. júl. 27. 19:03
 4/16 anonim válasza:
71%
Ki állít ilyen fa**ságot? Biztos valami kisfiúnak kikiáltott kislány...
2012. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Vannak nagyon esztétikus bőr ffi papucsok. Szerintem egyáltalán nem gáz. Gáz csak zoknival.
2012. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
talán azért mert a férfiak 80%-a nem ad a lába szépítésére, körmei tisztaságára, körömágy rendezettségére és úgy gusztustalan. ha neked szép a lábfejed, akkor vedd fel nyugodtan
2012. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan felvehetnek. Vagy szerintük a cipőbe beleizzadt, büdös láb jobb?

pl ezekkel szerintem semmi baj nincs:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert a férfi szandálok egyszerűen undorítóak. Egy férfire nem való szandál... nagyon ronda :/ A papuccsal semmi bajom, mármint leginkább a lábujjközös papucs a nyerő, a 'sima' fajta az olyan otthoni hatású. :S :)
2012. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, teljesen nagy butaság az hogy a férfiak nem vehetnek fel szelős cipőt. Nem lehet elvárni tőlük, hogy 40 fokban is sport cipőben legyenek. Az én páromról le sem tudom venni nyáron a papucsot. és egyszerű papucsot hord, de neki az kényelmes és a lábnak is jót tesz mert szellőzik. Tehát egy jó papucs halász nadrággal, vagy szandál...sok sikert a választáshoz! :)
2012. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek zöld kezet adtam!


Nekem ez a két szandálom van, ezek normálisan állnak a lábamon szerintetek?


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. júl. 29. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!