Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok! Hordtok magassar...

Magas lányok! Hordtok magassarkú cipőket?

Figyelt kérdés

Nálatok hány cm az a sarok, ami még belefér?:)


Amúgy a magas lányokon a 170+-t értettem. :)


Én 172 vagyok és hordok, bár néha kicsit furcsán érzem magam, mert úgy majdnem mindenkinél magasabb vagyok... :))



2012. júl. 17. 10:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem is maga a 172 cm magas, hanem ha ehhez társul egy magassarkú :)))
2012. júl. 18. 10:23
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem mert nem lehet benne normálisan járni/futni stb. Feleslegesen akadályoz a mozgásban. Barátnőm járkál benne, múltkor bepróbált valami extrémet amiben már lábujjhegyen tipegett szinte. Aztán egy hétig nem engedte az orvos felkelni mert megbotlott valahol.


Szerintem egy hülyeség de ettől függetlenül azt mondom hogy ha fel akarod venni akkor vedd. A magas embereket szeretik és felnéznek rájuk. A pasiknak is bejönnek a szép karcsú magas lányok, a magas lány akár kicsit ducibb is lehet mert nem néz akkor se úgy ki mint egy labda.

Szóval nyugodtan!


195cm 26/L.

2012. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :) 172 centihez 59 kg vagyok, szóval normál alkat :)
2012. júl. 18. 16:22
 14/16 Virry ***** válasza:
Sztem ha magas vagy akkor ne 10 centis magassarkút vegyél fel, mert az elég fura sztem, ha egy magassarkú nélkül 160 centis emberke mellé odaállsz, de kinek hogy. :)
2012. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan hordj magassarkút!:) én 178cm magas vagyok és simán felveszem a 8-10 centis sarkú cipőket!:)
2012. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi! :) amúgy szerintem is tök jól áll a magas lányokon, még hosszabb tőle a lábuk :))
2012. aug. 27. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!