Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi kerül ezeken ennyibe?

Mi kerül ezeken ennyibe?

Figyelt kérdés
Egy olyan oldalt nézegettem a minap, ahonnan onine rendelhetőek márkás cuccok. Teljesen megütődtem azon, hogy van pl. olyan cipő, a márkáját tekintve Dolce Gabbana, amelyet 34 000 forintért árulnak ott, de ha ez nem lenne elég, állításuk szerint így is akciós, hetvenakárhány rongyért adják általában. Kérdezem én: Mi Kerül Ezen Ennyibe? Rendben van, hogy bőr, de a turkálóban nemrég 500 forintért jutottam hozzá egy teljesen új, nyersbőr cipőhöz, nyilván nem márkás, de azért... az anyám 86 e forintot keres egy hónapban, nekem ez a viszonyítási alap. Az anyagköltség nem kerülhet ennyibe, hacsak nincsenek aprócska drágakövek vagy egy kis tasak kokain elrejtve a cipő talpában. Valóban 70 000-ért árulják ezeket a cipőket, vagy ez csak egy marketingfogás az internetes oldal részéről? ... Ha tényleg ennyiért adják, akkor ki az az eszetlen majom, aki ennyiért képes megvenni egy k.rva pár cipőt?
2012. júl. 15. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyiért adják,vagy még többért,a nevet kell megfizetni,mert "világmárka".Hogy ki veszi meg?Akinek van rá pénze,az.
2012. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az veszi meg, aki ki tudja fizetni. És ennél sokkal drágább cipők is vannak, akár több száz ezerért, 34-ért még nem is drága.
2012. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A márkát kell megfizetni, én soha nem adnék cipőért ennyit.
2012. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban a márkát kell megfizetni, de azt hozzátenném, hogy jó minőségű valódi bőrből készült olasz bőr cipőt sem lehet venni olcsón. Ezek nem mennek tönkre egy nyár alatt, a talpa sem fog lejönni, a varrása ragasztása nem jön szét, valamint kialakítása is sokkal kényelmesebb, kevésbé készíti ki a lábad, mint gagyi kínai lábbelik. Lehet behozza pár drága cipő az árát, mert addig tart, amíg közben más "elfogyaszt" vagy 5-6 kínai cipőt. Sajnos én sem tehetem meg hogy drága cipőket vásároljak, de egy klasszikus darabba ami nem megy ki a divatból,szerintem egyszer be lehet ruházni. Persze annak a pénznek nálam is van jobb helye.
2012. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!