Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel?

Milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva fogok először találkozni egy barátnőmmel, akit a neten ismertem meg. Elég sokat cseteltünk, de szeretnék rá élőben is jó benyomást kelteni, és nem tudom, milyen ruhába bújjak. Egyrészt szeretnék menő lenni, de nem az a divatmajom. Stílusérzékem sajnos semmi nincs, ezért bármi jöhet, ami (nem is baj, ha nem divatos) csak stílusos, vagy divatos, vagy bármilyen ruha, aminek a viselője nem tűnik se ribinek, se antidivatosnak.

Előtte pár nappalra van érvényes akciós kuponom, szóval amúgyis mennék ruhát venni. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna valamit javasolni, mert ízlésem a ruhák terén pocsék.


(Am ha az segít valakinek: hosszú, egyenes barna hajam van, átlagos barna szemeim, és nem vagyok vékony - kövér se, de nem szeretem a túl rövid cuccokat - )


16/L


Előre is köszi :)


2012. júl. 13. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami vagány(szegecses,esetleg szaggatott) farmer short, laza, bő póló, ami kicsit átlátszó is lehet, vagy félvállas, színes toppal alatta (húgom pl most úgy hordja, hogy van egy átlátszó, félvállas fehér, bő pólója, alá rikító színű melltartó), napszemüveg, kistáska, cipőnek lehet valami mokaszin vagy valami szép saru, esetleg lábujjközes szandál, valami kis extrával(szegecsek,csatok,rojtok... rengetegféle van)

Nem az én stílusom, de a hasonló korú lányoknál ez a divat jelenleg, ahogy én látom. Nézz szét mondjuk a H&M-ben, most úgyis nagyon nagy akciók vannak, tök olcsó.

2012. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fekete pamut rövidnadrág,és felsőnek mondjuk neon citromsárga topp.A szép hosszú,barna hajadat vasald ki,tegyél bele egy fekete hajpántot,és tűrd az egészet a bal válladra.Neonpink körmök,neonpink keretes napszemüveg.Szerintem a lábadra elég egy neon citromsárga strandpapucs : [link] Mondjuk egy ilyen,csak neon citromsárga:) Bár,ha ez a stílus távol áll tőled,akkor csak simán vegyél fel egy fehér pamut rövidnadrágot,egy amerikás pólót,és egy fehér sarut.A hajadba egy fehér hajpánt,fekete napszemüveg:) A fiatalok körében most az amerikás cuccok,meg a neon színek a "menők":) Remélem segítettem:)
2012. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek :) Majd megnézem, milyen választék van a boltban, ahová szól a kupon. A legutolsó nagyon jól hangzik :) És ment a zöld kéz persze mindenhova :)))
2012. júl. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!