Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyén néz ki ez együtt?

Hülyén néz ki ez együtt?

Figyelt kérdés

ilyen virágmintás leggings:

[link]



és egy ilyen cipő, csak feketében:

[link]


csak azért kérdezem, mert virágmintás a legings és a cipőn masni van. (nem tűlzás?)


2012. júl. 12. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hát láttam már rosszabb kombinációt is,de inkább vedd fel és fényképezd le és tedd fel ide,úgy jobban meg lehet állítani
2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy sima balerinával jobb lenne,de ha nincs elmegy ez is,de akkor a felsőt is jól meg kell választani.
2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a felsőm egy sima rózsaszín trikó, felé pedig egy fekete bőrkabát, ilyen fazonú (csak az ujján nincsen cipzár, szóval tök sima):

[link]


+egy ekete táska

2012. júl. 12. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább egy egyszerű fekete színű balerinát vagy fekete magassarkút vennék fel hozzá.
2012. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a bőrkabát elég gáz ,de ha neked tetszik...
2012. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a bőrkabát egyáltalán nem gáz, sem a képen látható, sem az ami nekem van. amúgy sima fekete cipővel vettem fel, mert elmentem venni :DD
2012. júl. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!