Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14éves lány vagyok. Fekete...

14éves lány vagyok. Fekete izomtrikó, fekete cicanacival gáz utcára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Izomtrikó.. atyaisten. Az atlétával semmi baj, de a cicanadrágot gáz felvenni magában, még az sem igényes, ha a felső takarja a fenekedet. Könyörgöm, ki venne fel harisnyát egy hosszú toppal??
2012. júl. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az isten az az izomtrikó? :DD Olyat nem csak férfiak hordanak? Vagy talán 14 éves lány létedre annyira ki vagy gyúrva, hogy nem elég neked az atléta/trikó kifejezés? :D
2012. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilóg a melltartód pántja, az tényleg übergáz, de gondolom ha ennyi ilyet hordasz, ez nem jellemző rád, biztos szereztél már hozzá való melltartókat is.

A cicanaci elég gáz, hülyén néz ki a kettő együtt, ha nem kocogni mész épp, és amúgy sincs idénye. 40 fok van, fiatal vagy, jó esetben csinos is, akkor inkább egy klassz rövidnacit húzz, sokkal csinosabb és jobb viselet kánikulában. :D

2012. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon illik össze a két dolog, és amúgy sem kell gyászhuszárnak öltözni, pláne ebben a melegben, rád fog sülni minden. Vegyél fel egy csinos szoknyát inkább vagy rövidnadrágot
2012. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az izomtrikó még jó is, és szerintem meg lehet oldani, hogy ne látszódjon ki a pánt. Vannak pánt nélküli melltartók is, és a legtöbb melltartóról le lehet venni a pántot... De cicanacival??? NEM!!! Én a helyedben egy rövidnadrágot vennék fel hozzá. A cicanacival nem csak az a gond, hogy harisnyás, vagy nem takarja a feneked, hanem izomtrikóval, vagy olyan felsővel, ami nem hosszított, teljes mértékben divattalan!!!! Nem jól néz ki a kettő együtt! És ha már úgy a színekre térünk, alap, hogy ne legyél nagyon fekete! Fekete nadrághoz SOHA fekete felső! Kivéve, ha van a felsőn minta, és akkor is vegyél fel hozzá olyan kiegészítőt, ami pl. lehet rószaszín, kék, vagy fehér, vagy lila... attól függ, hogy milyen cipőt veszel fel, és hogy milyen színű mintája van a felsődnek!


Remélem segítettem! :)

2012. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez is egy ízlés,de nőnek izomtrikó?Én 14/f vagyok,elég nagy(98kg) vagyok,de izomtrikót még én sem veszek fel.
2013. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!