Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek olcsó (divatos)...

Hol vehetek olcsó (divatos) férfi pólókat?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár színesebb/világosabb pólót venni, mert eddig nem túl színeseket hordtam, mindig csak sötétet. Most nincs túl sok pénzem, így szeretném olcsón megúszni.

Hádában vannak jó pólók? Vagy esetleg máshol?

És az is érdekelne, hogy kb mennyi lenne egy póló ott ahol ajánljátok.

Előre is köszi :)


2012. júl. 9. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Skála,egyértelmű:)

2000-2500 ft körül vannak nagyon jó férfi pólok!!

2012. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
darabos Háda!!!!
2012. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pólót a Cosmos-ban szoktam venni. Ott elég olcsó, pár száz ft-tól úgy 2500ig.

Nem tudom hova való vagy, én Nyíregyen szoktam venni a plázába és a korzóba lévő Cosmosba.

2012. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is eddig a cosmosban vettem (Budapest, Corvin) csak ott némelyik elég hamar szoszosodik, es nem lehet árban megkülönböztetni h melyik fog szoszosodni. mert volt már nekem h az olcsóbb tovább bírta mint a drágább.

Egyébként voltam Hadaban is, de ott qrva drágák, es nem akarok hasznaltan meg dragat is venni...

2012. júl. 12. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hádával kapcsolatban igazad van. Nekem szerencsére még egy pólóm se szöszösödött vagy kopott ki amit a Cosmosba vettem.
2012. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!