Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú fürdőruhát...

Milyen típusú fürdőruhát válasszak, ha szinte semmi mellem sincs? 18/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



Ilyenekben gondolkozz, meg amelyiknek a felső része fodros, mert az nagyobbítja a mellet

2012. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! de inkább kosarasabb, pántos kellene, mert ebben tényleg totál lapos lennék, és szerintem meg se állna rajtam. :(
2012. júl. 7. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:

a fodrok optikailag nagyobbítják


pl.egy ilyen [link]

2012. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szivacsos, háromszög bikinit. Nekem olyan van, szép formát ad a szivacs, körben mindenhol rásimul a mellkasomra, és nem látszik, hogy alatta komoly hiányosságok vannak. :D
2012. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Az 1-es által linkeltek közül nem venném fel egyiket sem. A másik válaszoló fodros rózsaszínje még talán.
2012. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sima háromszög van és imádom. Amúgy meg ha kicsi a melled a kosarasban még feltűnőbb lesz hogy nincs ott semmi. Szóval ne akard hogy nagyobbnak látszódjon, ha egyszer kicsi... semmi értelme egyébként sem.

[link]

2012. júl. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Az ilyen stílusú fürdőruhák jók, vagy még a fodrosok. A háromszög, szivacsnak azért nézz utána, mert gyakorin azt olvastam sok helyen, hogy az borzalmas. : )

2012. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek közül az S-es egész kicsi, belül meg van egy nagyobbacska szivacs. Szerintem csinosan állna a szinte alig van mellen is. Ha tetszik, és megér neked kb 10 ezret, akkor próbáld ki az origami bikinit.

2012. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A háromszög szivacsossal az a baj, hogy nagyon szorosan meg kell kötni a nyakamnál, hogy ne lehessen totál belátni már akkor is, ha csak ülök, előrehajolni meg abszolút nem tudok.

Nem azt akarnám, hogy nagyobbnak tűnjön, csak legalább valahogy álljon rajtam! Semmi mell formája nincs, olyan, mint amikor kezd nőni, csak megállt.

2012. júl. 8. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
ha atomjó a segged tangát rá és azt nézi mindenki .p
2012. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!