Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy körülbelül egy évig teljesen abbahagytátok a divatolást, holott előtte mindig tip top csajok voltatok?

Figyelt kérdés

Én voltam a gimiben a "legmenőbb" csaj, minden reggel teljes smink, a hajammal is mindig alkottam valamit, divatos ruhák. Mindig a maximumot akartam kihozni magamból. Amióta egyetemre járok pedig teljesen elhagytam magam. Nem is vettem semmi új ruhát, a régiek eléggé elhasználódtak, van, h ki se sminkelem magam, még szempillaspirál sem. És erre csak 1 év után eszméltem rá, hogy jézuuuss hogy nézek ki!!??

A sok tanulás, ide-oda szaladgálás miatt szerintem. Szeretnék "visszatérni". Mi most a divatos, a csini?

20/L


2012. júl. 6. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostanában a maxi szoknyák elég divatossá váltak [link]


Valamint a blézerek.A nagy gyűrűk,feliratos nyakláncok,neon színek, és ugye már 2 éve hódítanak a virágmintás ruhák,de most ezek az ananászos,pálmafás,egzotikus mintás ruhák is divatosak.A tengerkék és a menta a vezető stílusszín,és a rúzsnál ez a narancssárgás pirosas árnyalat ( [link] A platform magassarkúak és a telitalpúak,a hosszú lógó nyakláncok,halszálkafonás is menő.

De képekkel jobban tudsz inspirálódni [link] Ezen az oldalon egy csomó ötletet tudsz meríteni és meg is tudod vásárolni a darabokat,mert leírják hogy honnan vették őket.

2012. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!