Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézne ki ez az összeállítás?

Hogy nézne ki ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
Fehér, mellnél húzott, ujjatlan csak van két pántocskája amit a nyakba lehet kötni, mell alatt elég lenge, rövid ruha + fekete 3/4-es leggings fekete papuccsal vagy balerinával és fekete válltáskával?
2012. júl. 4. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Találtam képet a felsőről:


[link]


ilyen csak fehérben.

2012. júl. 4. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól nézne ki. A fekete-fehér színösszeállítást amúgy is kedvelem (csak én fiú vagyok). 19/F
2012. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik így leírás alapján! :) Valami kis színt lehetne azért belevinni. Én nem szeretem kifejezetten a színeket, de ez így kicsit túl fekete-fehér. Mondjuk karkötőt vagy a cipő legyen valami más meg a táska. Nekem ezek nélkül utcára egyhangú, de ha hivatalosabb helyre mész, úgy jó persze.
2012. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy teljesen fekete fehér lennék mert a bőröm a fehér a hajam meg fekete :D
2012. júl. 4. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
gyerekes :S hány éves vagy?felsö fazönja inkább aranyos mert lenge a balerina is. balerina és leggingset ugy tudnák elképzelni hogy sötét kék sziv kivágásu pánt nélküli top, vérpiros balerina aminek nyitott az orra és esetleg kiegészitönek piros köröm kézrre és lábra. igaz én nem szoktam a divat szerint öltözni hanem felveszem ami tetszik. ehez amugy csinélhatsz hullámos hajat.
2012. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ívy1 ***** válasza:
Jó. Én is felvenném.
2012. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok de miért lenne gyerekes? Ez egy pillanatra se jutott eszembe.
2012. júl. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!