Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokak szerint páwa vagyok!...

Sokak szerint páwa vagyok! Mitől páwa valaki? hogyan öltözködik . Hogy viselkedik stb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 12:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
v helyett w-t használ. Például.
2012. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
attól nem páwa valaki. de ezt mindenki dupla V vel irja akit ismerek
2012. júl. 2. 13:02
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű: az ismerőseid is pávák


am tudod, h hogy néz ki egy páva? a méteres farktollait felállítja, hogy kitűnjön, gondolom, erre alapozzák az elnevezést...

2012. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokat plázázol, sokat foglalkozol magaddal, felnyírt hajad van, tömegcuccokba jársz
2012. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
jo amiadt mert van pár darab pink felsőm ami feszűl, meg a rövid hajam megvasalom s be waxozom & hajlakk, meg van pár V nyaku polóm , meg nem járok susogós naciba meg mackoba hanem farmerbe tolom ami nem bő szárú attól miért vagyok páwa? nem szolizok, nem logok mindig pl az utteni plazaba vagy ilyeek, de miert vagyok akkor pawa? Azert talan mert tancolok eleg jol S van so sok nagykorben mozgo ismim????
2012. júl. 2. 13:10
 6/23 A kérdező kommentje:
epp mostrom hogy nem plazazok meg partyzni se jarok :-D
2012. júl. 2. 13:11
 7/23 anonim ***** válasza:
örömmel tudatom hogy páwa vagy :)
2012. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hát amit leírtál...hogy rózsaszín meg V nyakú póló...én jó messziről kerülnélek...bocsi :)
2012. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
miért???:) vagyis 55% ban sejtem magamrol xd de az egos lenne:)
2012. júl. 2. 13:19
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira sajnálom, hogy egy ilyen gyönyörű állat nevét használják pár helyét kereső, eltévelyedett fiatalra.....nem is értem. Ja, és a pávára gondolok. V-vel. Tudom, a "páwa" ez a nagy menő dolog a fiúk körében.


Én azt mondom, hogy azt csináld, amit akarsz. Azért nem leszel önmagad, mert 2 ember azt mondja az 5-ből? Ha hallasz valami megjegyzést, mosolyodj el. Én mindig ezt csinálom. Lány vagyok, van önálló stílusom és mindig igényesen lépek az utcára, külföldi divatblogból is néha merítve ötletet. Gyakran megvarratom a ruháimat, mert a boltokban nincs olyan. Másrészt meg tucatok. Ez itthon nem olyan gyakori. Mit kapok? Irigy pillantást. Mit csinálok? Nem húzom fel magam, hanem önbizalmat merítek a végigmérő pillantásokból. Mert hirtelen az ilyen kis "gyerekek" zölddé változnak irigységükben. És? Én jól érzem magam. Azt csinálok, amit akarok. Nem de? :)

2012. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!