Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor melyik bakancsot...

Most akkor melyik bakancsot vegyem meg?

Figyelt kérdés
Interneten fogok bakancsot rendelni, de félek, mert még soha nem vettem cipőt úgy, hogy nem próbáltam fel. A lábam 37-es, de valami mégis azt súgja, 38-asat kéne rendelni. Viszont a bakancsok és a csizmák valahogy mindig nagyobbak, mint a sima cipők, ráadásul van itthon még egy bakancsom, ami 37-es, és tökéletes a lábamra. Ennek ellenére pedig félek, kicsi lenne. Szóval ti az én esetemben 37-est vagy 38-ast rendelnétek?
2012. júl. 2. 09:02
 1/3 anonim válasza:

amelyik a szadban landol minel nagyobbat ha lehet van a leonardoba egy 102 es meretu cipo disznek!

DE hogy valaszoljak kerdesedre 38 mert a bakkancs turacipo ennel fogva nagyobb kell legyen hogy menjen bele egy vastag zoknyi es mert mindig a jarastol megduzzad a labunk olvastam egy tulelo konyvben az elozoert bocsi csak vicceltem de tenyleg van a leonardoba 102 es de csak disz

2012. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen bakancs? Betkós, túra stb.? Elég tág fogalom :)
2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csokissüti002976 ***** válasza:
Elmész egy boltba, ahol árulnak olyan bakancsot. Ott felpróbálod, neten megrendeled! :D
2012. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!